The perfect gift
Ruime keuze merken Voor elke gelegenheid Unieke paskamerservice Professionele herstellingen Altijd vlotte service

TI SENTO Ronde Zirkonia Ketting 34143ZY

Ti Sento € 199

Deze verfijnde TI SENTO ketting combineert subtiele sprankeling met een elegante centrale hanger. De ketting is vervaardigd uit hoogwaardige kwaliteit 925 sterling zilver en is goudkleurig verguld. Langs het fijne kettinkje zijn kleine ronde zirkonia steentjes verwerkt, die het ontwerp een verfijnde glans geven. Centraal hangt een grotere zirkonia steen met een diameter van 8,5 mm, geplaatst in een goudkleurig vergulde zetting. Draag deze goudkleurig vergulde ketting met zirkonia solo als elegante eyecatcher of combineer hem met andere kettingen voor een gelaagde styling. De afwisseling tussen de subtiele stenen langs het kettinkje en de grotere centrale hanger maakt dit sieraad geschikt voor zowel een dagelijkse look als een meer geklede outfit.

De Classics Collectie vormt de basis van een tijdloze sieradencollectie. Een zorgvuldig samengestelde selectie waarin helderheid, proportie en vakmanschap centraal staan. Ontwerpen die niet trends volgen, maar hun kracht vinden in consistentie en verfijning. Stenen in verschillende vormen en groottes brengen nuance en diepte, terwijl pavé- en solitaire elementen zorgen voor een subtiele, ingetogen glans. De collectie biedt veelzijdigheid in styling, zowel solo gedragen als gecombineerd met meer uitgesproken designs.

• Tijdloze essentials voor elke dag • Rijke variatie in pavé, solitaire en steendetails • 925 sterling zilver, vaak verrijkt met goudplating • Subtiele pavé details en stenen • Gemaakt om te combineren en te layeren

Productreviews
Specificaties
Lengte: 38-48 cm
Breedte: 1,5 mm
Steen diameter: 8,5 mm
Verstelbare sluiting: Ja
Materiaal: Zilver verguld
Steensoort: Zirkonia
Categorie: Zirkonia kettingen
Kleur: Zirkonia met geel verguld
SKU: 34143ZY/42


MAAT
L42


  • Beschikbaar in onze winkel
  • Veilige online betaling
  • Gratis levering in België vanaf € 75

Extra productinfo
Merk Ti Sento
Type Ketting-collier (dames)
Kleur Geel-goud
Referentie 34143ZY
Materiaal 925 sterling zilver
Uitvoering Geelgoud verguld
Gerhodineerd Ja


Er is nog meer

Ook iets voor jou?




Recent bekeken

© 2026 Esterella - BTW BE 0730.241.041 - +32 89 713 710 - info@esterella.be
Algemene voorwaarden - Privacy policy - Cookie policy - Sitemap Quoted: Websites met méér