The perfect gift
Ruime keuze merken Voor elke gelegenheid Unieke paskamerservice Professionele herstellingen Altijd vlotte service

TI SENTO Layered Zirkonia Ketting 34119ZY

Ti Sento € 139

Deze zilveren ketting met goudkleurige cirkelvormige hanger is vervaardigd uit hoogwaardige kwaliteit 925 sterling zilver en heeft een verfijnd, tijdloos ontwerp. De cirkelvormige hanger is uitgevoerd in een goudkleurige kleur en bezet met een rij zirkonia steentjes, die zorgen voor een subtiele schittering. De open ruimte in het midden geeft het ontwerp extra diepte en versterkt het lichte, elegante karakter van de ketting.

Het zilveren kettinkje zorgt voor een rustige balans, waardoor de hanger mooi tot zijn recht komt op de hals. De zirkonia steentjes vangen het licht bij elke beweging en geven het collier een verfijnd lichtspel. Deze zirkonia ketting is eenvoudig te combineren met andere zilveren of goudkleurige kettingen en past zowel bij een minimalistische look als bij meer klassieke sieraden. 34119ZY/42 Circles & Cross-over ketting

De Circle & Cross-Over collectie is al jaren een bestseller binnen TI SENTO. Ronde vormen en kruisende lijnen zorgen voor een gelaagd, sculpturaal silhouet dat tijdloos oogt met een moderne uitstraling. De bi-colour combinatie van zilver en goudkleur creëert een veelzijdige basis voor het mixen en layeren van stijlen, van dag tot avond.

• Ronde, gelaagde silhouetten • Iconische bi-colour ontwerpen • Ook verkrijgbaar in mono- en tri-colour • 925 sterling zilver met platinum, goud- of roséplating • Verfijnde pavé details • Ontworpen om te combineren

Specificaties
Lengte: 38-48 cm
Breedte: 18,5 mm
Lengte hanger: 21,5 mm
Verstelbare sluiting: Ja
Materiaal: Zilver verguld
Steensoort: Zirkonia
Categorie: Kettingen met hanger
Kleur: Zirkonia met geel verguld
SKU: 34119ZY/42


MAAT
L42


  • Beschikbaar in onze winkel
  • Veilige online betaling
  • Gratis levering in België vanaf € 75

Extra productinfo
Merk Ti Sento
Type Ketting-collier (dames)
Kleur Geel-goud
Referentie 34119ZY
Materiaal 925 sterling zilver
Uitvoering Geelgoud verguld
Gerhodineerd Ja


Er is nog meer

Ook iets voor jou?


© 2026 Esterella - BTW BE 0730.241.041 - +32 89 713 710 - info@esterella.be
Algemene voorwaarden - Privacy policy - Cookie policy - Sitemap Quoted: Websites met méér