DS-7 Chrono Auto
Dynamisch, jong en uiterst nauwkeurig: de nieuwe DS-7 Chrono Auto . Dit horloge is geïnspireerd op de opkomende trendsport padel, waar Certina al jaren bij betrokken is. Het nieuwste horloge van de Zwitserse horlogemaker doet deze actievolle sport eer aan met talloze details. De opvallende wijzerplaat heeft een rasterstructuur die doet denken aan het net op een padelbaan, en het eigentijdse automatische uurwerk heeft een anti-magnetische siliconen balansveer die zelfs de snelste rally's niet van de wijs kunnen brengen.
Man horloge · Automatisch uurwerk · Blauw · PVD-coating · Titanium
Referentie: C043.427.44.041.00
Garantie 2 jaar
Materiaal kast PVD-coating Titanium
Materiaal lunette PVD-coating Titanium
Glas Saffier kristal Antireflectiebehandeling aan één zijde
Waterbestendigheid Tot een druk van 10 bar (100m)
Diameter 42.00mm
Dikte 14.87mm
Tussen lugs 10.50mm
Kleur Blauw
Materiaal Superluminova
Type
Automatisch uurwerk
Model VALJOUX A05.231
Kenmerken
Chronograaf 30 min.
Automatisch uurwerk
Silicium
ETA
Swiss Made
BAND
Materiaal Snelle verwisselbaar PVD-coating Titanium
Materiaal gesp PVD-coating Titanium
Titanium
Titanium is een metalen element dat niet alleen extreem robuust, hypoallergeen en corrosiebestendig is, maar ook bijzonder licht - ongeveer half zo zwaar als staal. Daarom gebruikt Certina het voor de productie van bijzonder comfortabele kasten, armbanden en sluitingen.
Wijzerplaat met reliëf
De wijzerplaat met reliëf van dit horloge is een echte blikvanger: de duidelijke lijnen van het reliëfontwerp zijn geïnspireerd op het patroon op de band en geven dit horloge een moderne, sportieve look.
Merk | Certina |
Type | Titanium (heren) |
Kleur | Zwart |
Referentie | C0434274404100 |
Materiaal | Titanium |